Obsluha CNC strojov v nábytkárskej výrobe

DAMONAX, s.r.o.

Miesto práce
Závod, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď alebo dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa výrazne líši od základnej zložky v závislosti od schopností a výkonu uchádzača. (odmeny a prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracujeme na 1 zmenu od 7:00
- pomocou počítačovo riadených CNC strojov vyrábame nábytok, kuchyne , detské izby, predsiene atď.
- obsluha a programovanie 4-osí CNC-stroj nemeckej výroby /Holzer a Homag/ so softwerom woodwop 5.0 a Twincam
- k náplni práce patrí aj čítanie výrobných výkresov

- práca v čistom výrobnom prostredí
- dlhodobá a stabilná práca na trvalý pracovný pomer, možnosť práce na živnosť
- počas celej doby spolupráce sa staráme o rozvoj osobnosti spolupracovníkov
- stravovanie zabezpečené v areáli spoločnosti
- možnosť pekného a lacného firemného ubytovania (30€/mesiac)
- bonusy vyplývajúce z činnosti spoločnosti

Keďže sme ľudia rôzni, v našej spoločnosti sa spolu s Vami snažíme nájsť spôsob ako najlepšie využiť Vaše schopnosti a tým samozrejme aj vytvoriť najlepšie platové ocenenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické smery

Vodičský preukaz

B

- vhodné pre technicky zdatných ľudí, pre stolárov, nábytkárov, ale aj pre uchádzačov so strojárenským a elektrotechnickým vzdelaním
- ak to neovládate, ale máte na to predpoklady, radi Vás potrebné doučíme
- potrebujeme od Vás len samostatnosť a zodpovednosť za zverené úlohy a chuť sa niečo spolu s nami naučiť

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a realizáciou v oblasti nábytku. Značná časť našej produkcie je exportovaná do krajín EU (ALZA, SCONTO, XXXLutz). Sme zameraní na sériovú i individuálnu výrobu - kuchyne, detské izby, predsiene a kancelárie pre európske nábytkárske reťazce i slovenské interiérové štúdiá. Ak máte záujem, vidieť ako to u nás vyzerá, nájdete nás na youtube pri zadaní kľúčového slova "DAMON kuchyne" alebo zadajte link: www.youtube.com/watch?v=dvSH6FMbJcA
ID: 4244155  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac