Logistik ve výrobě mzda 140,- Kč/hod. netto, kvalitní ubytování zdarma !

DANČ personální servis s.r.o.

Místo práce
Radobyčická cesta 830/8, Plzeň 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc• hod. mzda: 140,- Kč netto (včetně prémiových složek)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• výroba a kompletování sedadaček výrobce BMW, AUDI, Porsche
• ve 2 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• ubytko - zdarma
• doprava ze SR - zdarma
• doprava do místa výkonnu práce - zdarma
• stravování ve firemní kantýně - zdarma
• proplacení jízdenky ze SR (po odpracovaném měsíci)

Informace o náboru

• schopnost samostatně vykonávat zadané úkoly
• spolehlivost a zodpovědnost
• ochotu pracovat na 2 směnný provoz
• ochota pracovat přesčas

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

povinná telefonická rezervace na tel.: 0940 383 029

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování personálního leasingu pro české společnosti.Věnujeme se personálnímu leasingu, který je ekonomicky a hlavně flexibilní.
Naším oborem je především nabídka práce v Česku.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4062823  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc