Inženýr/-ka do výroby surového pektinu

Danisco Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 6, 503 03 Smiřice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti průmyslového inženýrství a v příbuzných oblastech (21419)

Pracoviště a kontakty

Firma:Danisco Czech Republic, a.s., IČ 61858501
Pracoviště:Palackého 6, 503 03 Smiřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:INŽENÝR/-KA DO VÝROBY SUROVÉHO PEKTINU
Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pracovní pozici INŽENÝR/-KA DO VÝROBY SUROVÉHO PEKTINU, který/která bude analyzovat a zlepšovat výrobní procesy na tomto oddělení:
- PP na dobu neurčitou
- Náplň práce: analýza, tvorba a optimalizace výrobních předpisů, návrhy na zlepšení výrobních procesů, poloprovozní a provozní zkoušky, implementace nových výrobních celků, optimalizace provozních celků
- Požadujeme: VŠ vzdělání chemicko-technologického směru, komunikativní znalost anglického jazyka, znalost práce na PC (MS Word, MS Excel), praxe v oboru výhodou, ŘP sk. B, analytické myšlení, samostatnost, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost, schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem
- Nabízíme: různorodou práci v mezinárodním pracovním prostředí, sehraný pracovní kolektiv, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů, motivační platové ohodnocení
- V případě Vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11764010718

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2825109  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc