Hledáme šikovné zaměstnance do odd. kvality a logistiky

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Ti nabídku práce v oddělení logistiky a oddělení kvality ve společnosti, která se zabývá automotive v Havlíčkově Brodě.

Hledáme kompetentní zaměstnance, kteří nám pomohou posilnit tým kvalitářů a logistů.

Nabídka startuje DNES a počet volných míst je OMEZEN, proto nás neváhej ihned kontaktovat. Tento speciální nábor proběhne ještě tento týden, proto pokud splňuješ požadavky, určitě se nám ozvi. Ubytování zdarma je samozřejmostí.

Náplň práce:
Oddělení logistiky - práce na skladě, na VZV - nakládka, vykládka, případně rozvoz materiálu k linkám.
Oddělení kvality - kontrola kvality, zde je potřeba zkušenost na QC (100% kontrola kvality)
Směnný provoz (dle přiřazení do provozu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Práce na HPP
Mzda 18 000 – 22 000 Kč
Ubytování zdarma
Možnost zálohy již po 1. odpracovaném týdnu!
Vstřícný koordinátor ☺

Požadujeme:
znalost PC
/ průkaz VZV
Výpis ze zdravotní dokumentace
SOU
Zodpovědný přístup k práci
Ochota manuálně pracovat
Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod
Pro více informací neváhejte kontaktovat koordinátora, který Vám vše blíže vysvětlí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá montáží automobilových dílů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3918936  Dátum zverejnenia: 8.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc