Koordinátor / Koordinátorka

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsícZákladní mzda + pohyblivá složka, která závisí na individuálních schopnostech a zkušenostech vybraného uchazeče + provize dle výsledků a kvality práce - možnost se posouvat vpřed

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do naší personální agentury hledáme koordinátora či koordinátorku, který/á bude dohlížet na chod firmy, co se týče přidělených zaměstnanců. V praxi to znamená:
- celodenní péče, pomoc a podpora agenturních zaměstnanců
- aktivní řešení vzniklých situaci na jednotlivých projektech, řešení stížností, škodných událostí
- přeprava a kontrola zaměstnanců na střediscích, kontrola ubytování
- provádění administrativních úkonů a jiných činnosti podle pokynů nadřízeného

Zaměstnanecké výhody, benefity

- profesionální zázemí v úspěšné české společnosti
- poskytnutí služebního vozu, služebního telefonu, služebního notebooku, stravenky
- zajímavá práce s dlouhodobou perspektivou
- příjemný pracovní kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura, zaměření hlavně na Čechy a Slováky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Koordinátor

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Schopnost samostatného, analytického a strukturovaného myšlení, pracovitost
- Samostatnost a ochota převzít odpovědnost
- Dobrá sebeorganizace
- Flexibilita
- Delegování úkolů a vedení pracovníků logistiky
- Administrativa a reporting
- Řízení vztahů a komunikace v rámci daného provozu
- pracovní zkušenosti na pozici KOORDINÁTOR min. 1 rok v personální agentuře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3935967  Dátum zverejnenia: 2.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc