Obsluha výrobní linky

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Kamenici nad Lipou. Neváhej nás kontaktovat.
Co bude náplní tvé práce?
Budeš obsluhovat pracovní zařízení na pracovišti dle pracovního postupu, kontrolovat vyrobené díly apod.
Tvá pracovní doba bude 7,5 hod v třísměnném provozu s možností přesčasu a volnými víkendy.
I muž, i žena, absolvent, páry, všichni zde najdou uplatnění.
A mimo jiné máš i možnost se stravovat v areálu společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
Mzda 100-120,- Kč/hod
V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Neváhej využít ubytování zdarma, a to pouze 3 minuty pěší chůze od závodu, i pro páry!
Pokud dojíždíš, přispějeme ti!
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou součástí pro automotive průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe požadujeme?
Nejdůležitější je mít chuť pracovat a učit se! Žádné výběrové řízení, kontaktuješ nás a můžeš nastoupit!
Je potřeba výpis ze zdravotní dokumentace, samostatnost, spolehlivost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4053902  Dátum zverejnenia: 29.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc