Frézař-operátor 200,- Kč/hod. | ubytování zdarma | nástup ihned!

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je obsluha strojů (pila, svařovací robot, lis, ohýbačka) – jednoduchá manuální práce.
Výroba hliníkových dílů pro automobilový průmysl. Obsazujeme různé pozice
Zakládání hliníkových dílů do přípravků u svařovacího robota
Kontrola hotových výrobků
Ukládání hotových výrobků do palet

Zaměstnanecké výhody, benefity

○ Mzda 200,–/hod (čistého)
○ 5000,- kč za doporučení nového zaměstnance
○ Týdenní zálohy již po prvním odpracovaném týdnu
○ Ubytování zdarma, či příspěvek na dopravu 100–150 Kč za každou směnu
○ Možnost přesčasů

Informace o náboru

Požadujeme:
Manuální zručnost
Ochota učit se novým věcem
Ochota pracovat ve směnném provozu
Dobrý zdravotní stav – práce ve stoje

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby pro výrobu boxů na baterie pro elektromobily!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

strojírenství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4179934  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc