Reagujte bez životopisu

Operátor výroby | stabilní práce | 28.600,- Kč | Nástup ihned

DE WAARDE s.r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 500 - 28 600 Kč/měsícPrémiová složka mzdy až 1500 Kč Mimořádná prémiová složka mzdy až 2000 Kč Speciální příplatky (svařování až 2000 Kč, vyhláška 50/1978 Sb. až 3000 Kč) 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jednoduchá manuální práce na svařovně či lisovně
Obsluha výrobních strojů
Práce na výrobních linkách
Obsluha VZV
Směnný provoz (dle přiřazení do provozu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Mzda 21500 Kč
5 týdnů dovolené
Příplatky nad rámec ZP (25 Kč/hod. za noční práci, 16 Kč/hod. za odpolední práci)
Příplatky celkem cca 1600 Kč
Prémiová složka mzdy až 1500 Kč
Mimořádná prémiová složka mzdy až 2000 Kč
Speciální příplatky (svařování až 2000 Kč, vyhláška 50/1978 Sb. až 3000 Kč)
Příspěvěk na závodní stravování
Ubytování zdarma, nebo příspěvěk na ubytování
Možnost zálohy již po 1. odpracovaném týdnu!
Vstřícný koordinátor ☺

Informace o náboru

Je potřeba mít sebou, výpis ze zdravotní dokumentace.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti strojírenství působící v Havlíčkově Brodě, zabývající se výrobou podvozkových a výfukových částí hledá do svého kolektivu OPERÁTORY VÝROBY.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Základní vzdělání
Zodpovědný přístup k práci
Ochota manuálně pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zprostředkování práce a personální poradenství.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4234700  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 21 500 Kč/měsíc