Hledáme 20 lídrů oddělení

DECASPORT s.r.o.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme 20 LÍDRŮ ODDĚLENÍ, budoucích LÍDRŮ PRODEJEN

Naším cílem je UŽÍVAT si v práci každý den.
Tuto SPOKOJENOST pak sdílíme společně s našimi ZÁKAZNÍKY.

Jak to vlastně děláme?
 každý den uplatňujeme a rozvíjíme své zkušenosti a dovednosti
 výsledky jsou pro nás důležitější než čas strávený v práci
 víme proč a pro koho pracujeme
 pracujeme v týmu bez tradiční hierarchie
 pracujeme svobodně a máme právo na chybu
 společně sportujeme
 v každém našem týmu je legrace
 oslavy našich úspěchů jsou legendární

SMYSLEM NAŠÍ PRÁCE JSOU SPOKOJENÍ SPORTOVCI

A CO TY?
Jsi nadšený sportovec?
Tvé sportovní zkušenosti uplatníš při tvorbě obchodní strategie
svěřeného sportovního oddělení v prodejně DECATHLON.

Máš obchodního ducha?
Každý den budeš vymýšlet a realizovat obchodní akce, které ti budou přinášet OBRAT.
Bude na Tobě, jaké zdroje zvolíš.
Tvojí zodpovědností ale bude vždy garantovat EKONOMICKÝ VÝSLEDEK

Máš talent vést tým k vítězství?
Tvojí první zodpovědností bude sestavit silný tým.
Tým budeš vést, trénovat, rozvíjet.
Budeš s týmem oslavovat výsledky.

Máš chuť stěhovat se za prací?

PAK NÁM NEPOSÍLEJ CV ANI MOTIVAČNÍ DOPIS
Důležitý je pro nás, tvůj úsměv, co říkáš, jak se chováš, jaký jsi člověk, protože tak Tě bude potkávat zákazník. To ze sí-ví-čka, ani z motivačního dopisu nepoznáme.

VYPRACUJ TYTO DVA ÚKOLY
1) Libovolnou formou nám představ, JAKÝ MÁŠ VZTAH KE SPORTU.
2) Napiš nám proč by ses měl/a stát LÍDREM DECATHLONU

Vypracované úkoly pošli na [email protected]
Pokud nás svým zpracováním úkolů zaujmeš, velmi rádi Tě pozveme na osobní setkání.

Více o práci v DECATHLONu na http://www.cocuma.cz/company/decathlon/

Zaměstnanecké výhody, benefity

svobodná firma, tým sportovců, 5 týdnů dovolené, sleva na výrobky DECATHLON, příspěvek na sportovnání, školení a osobní rozvoj, firemní akce

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

sportovec, pozitivní, energický, energická

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma nabízející sportovní vybavení pro širokou škálu sportů.
ID: 2463358  Dátum zverejnenia: 10.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000