Všeobecná sestra Praha

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Praha - Lhotka, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned / dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma Dekra Kvalifikace a poradenství pro svého klienta hledá výše uvedenou pozici.

Rádi pomáháte druhým? Máte vztak k seniorům? Pak hledáme právě Vás!

• Vaší pracovní náplní bude základní zdravotní péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře
• administrativní činnost; práce v programu Cygnus
• 12 hodinové směny
• pracovní doba 37,5 hod./týden

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Klidné pracovní prostředí
• Malý kolektiv (4 zdravotní sestry, 12 pečovatelů/ek, kapacita Centra je max. 30
uživatelů)
• Mzdové podmínky: pevná složka mzdy, osobní ohodnocení, zvláštní příplatky
(dle Tarifní třídy od 25.000 - 40.000)
• Benefity : 5 týdnů dovolené, stravenky, roční a mimořádné odměny,
seberealizace a osobní rozvoj, vzdělávání, služební tel. i pro soukromé účely

Pozice je vhodná pro absolventy i pro důchodce.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected] nebo volejte 774 448 197

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

všeobecná zdravotní sestra

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Zdravotnictví - Sociální péče

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odpovídající vzdělání - odborná způsobilost k
výkonu povolání všeobecné sestry podle
zákona č. 96/2004 Sb.
• Čistý trestní rejstřík
• Spolehlivost, pracovitost, empatii

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3341557  Dátum zverejnenia: 21.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25.000 - 40.000