Operátor výroby - Holič

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Holíč, Slovensko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
574€/brutto + 175€ bunus+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umbukár:
- nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary potrebné pre výrobu

Naťahovač:
- vykonávanie naťahovania a zahýbania kože a koženky, jej orezávanie a všetky
ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby
- obsluha strojov

Práca na 3 zmeny

DOPRAVA:
Senica-Rohov-Častkov-Lopašov-Oreské-Radošovce-Dubovce-Popudinské Močidľany-Trnovec-Holíč-Hodonín

UBYTOVANIE - podľa potreby ZADARMO

Nástupná mzda:
MZDA 574€/brutto + príplatky (0,17€ poobedná - 0,827€ nočná - 25% nadčas - Sobota 25%, Nedeľa 50%) + výkonnostný bonus do výšky 75€ + dochádzkový bonus 100€ + bonusy za nadčasy do 50€

Mzda po zaučení na pozíciu:
Umbukár: 605/€ brutto + príplatky (0,17€ poobedná - 0,827€ nočná - 25% nadčas - Sobota 25%, Nedeľa 50%) + výkonnostný bonus do výšky 75€ + dochádzkový bonus 100€ + bonusy za nadčasy do 50€

Naťahovač: 708/€ brutto + príplatky (0,17€ poobedná - 0,827€ nočná - 25% nadčas - Sobota 25%, Nedeľa 50%) + výkonnostný bonus do výšky 75€ + dochádzkový bonus 100€ + bonusy za nadčasy do 50€

Stravné lístky = 3,70€

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu
zašlite životopis alebo ma kontaktujte na nižšie uvedené číslo

Dominika Šimková
[email protected]
0948 358 788

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

operátor

- manuálna zručnosť
- zmysel pre detail
- dôslednosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3546822  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 574€/brutto + 175€ bunus+ príplatky