Administrativní pracovník/pracovnice

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Místo práce
Havlíčkův Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme novou posilu do našeho týmu – Administrativního pracovníka či pracovnici pro naši účetní firmu.
Náplní práce je zpracovávání datové schránky.
Nutná znalost personální a mzdové agendy s minimální praxí 2 roky.
Nabízíme nástupní mzdu 22.000 – 24.000 Kč plus stravenky.
Příjemný pracovní kolektiv.

Firma sídlí v Havlíčkově Brodě na Vysočině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Účetní firma, která zpracovává personální a mzdovou agendu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

Personální a mzdová agenda

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderním, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím poskytovatelem služeb v oblasti lidských zdrojů (od personálního leasingu, přes recruiting po odborné poradenství). Působíme v ČR, SR, Německu, Srbsku a Ukrajině. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu umíme ve velmi krátkém čase zajistit jednak nekvalifikovanou pracovní sílu, ale i vysoce kvalifikované specialisty.

Našich klientů si velmi vážíme, a proto jim nabízíme individuální přístup a vysokou kvalitu služeb.

Zaměstnání jsme již zprostředkovali pro více než 15 000 pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4032160  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc