Reagujte bez životopisu

Stomatológ - zubný lekár - dentist

DENTAL DAY, s. r. o.

Miesto práce
Ilava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 500 EUR/mesiacMzda netto 2 000,- EUR, výška mzdy je pohyblivá a individuálna, podmienená znalosťami, skúsenosťami a profesionalitou lekára. Net salary 2,000,- €, the amount of the salary is variable and individual, conditioned by knowledge, experience and a professionality of dentist.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DENTAL DAY, s.r.o. ponúka možnosť byť členom tímu modernej nadštandardnej zubnej kliniky v centre Ilavy. Klientom poskytujeme komplexnú stomatologickú starostlivosť - záchovnú stomatológiu, endodontické ošetrenie, protetické práce, chirurgiu, implantológiu, pokrokovú modernú estetickú stomatológiu, pod vedením skúseného zahraničného stomatológa. Naša klinika disponuje najmodernejším vybavením a technológiami, v spolupráci so zahraničným laboratóriom.

The company DENTAL DAY, s.r.o. offers the opportunity to be a member of the team of a modern above-standard dental clinic in the center of Ilava. We provide clients with comprehensive dental care - restorative dentistry, endodontic treatment, prosthetic work, surgery, implantology, advanced modern aesthetic dentistry, under the guidance of an experienced foreign dentist. Our clinic has the most modern equipments and technologies, in cooperation with a foreign laboratory.

- neustále vzdelávanie,
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné a rodinné prostredie,
- systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
- možnosť odborného rastu,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- dlhodobá perspektíva,
- stabilná práca v modernej stomatologickej ambulancii,
- práca s najmodernejšími vybavením a technológiami,
- možnosť samostatne riadiť kliniku čeľustnej ortopédie,
- možnosť ubytovania v luxusnom 4 - izbovom plne zariadenom byte priamo v budove kliniky v centre mesta.

- continuing education,
- fair and professional approach by the employer,
- pleasant working and family environment,
- a system of employee benefits,
- the possibility of professional growth,
- interesting financial evaluation,
- long-term perspective,
- stable work in a modern dental clinic,
- work with state-of-the-art equipment and technologies,
- possibility to run an ortodontic clinic independently,
- possibility of accommodation in a luxurious 4 - room fully furnished apartment directly in the clinic building in the city center.

Miesto je vhodné pre stomatológa s praxou aj pre absolventa.

The place is suitable for a dentist with experience also for a graduate.
If the candidate does not have knowledge of the Slovak language, employment is conditional on knowledge of English language.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stomatológia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- profesionálny prístup
- flexibilita
- lojálnosť

- professional approach
- flexibility
- loyalty

DENTAL DAY sa zameriava na poskytovanie kompletnej stomatologickej starostlivosti, vrátane chirurgie, implantológie a estetickej medicíny. Viac na www.dentalday.sk The company DENTAL DAY, s.r.o. focuses on providing complete dental care, including surgery, implantology and aesthetic medicine. More at www.dentalday.sk
ID: 4197052  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac