Vodoinštalatéri / sanitári / vodári / kurenári

Dessauer Personalservice GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
03.12.2019
2 200 - 2 450 EUR/mesiacHodinová mzda je 11,50 Brutto + až 6,--€ v čistom za hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodoinstalateri, sanitári, inštalatéri
Inštalatérske prace, voda, plyn a kurenie.
Všeobecne inštalatérske a sanitárske prace so znalosťami nemeckého jazyka ale aj bez jazyka. Pracujete na celom územý v Nemecku.

• Firma Vám poskytuje značkové náradie HILTI
• Dlhodobé a stabilné zamestnanie
• vybavenie všetkých potrebných dokumentov pre prácu v Nemecku
• výplata vždy na čas 15. tého dňa v mesiaci
• nemecká pracovná zmluva na hlavný pracovný pomer,nemecké povinné zdravotné poistenie
• UBYTOVANIE -WiFi, Práčka,.. je zabezpečené na dvoj posteľových izbách a zamestnanec si ho hradí sám
• ZÁLOHY - Keď prídete potrebujete peniaze len na prvý týžden na stravu. Po prvom odpracovanom týždni možná záloha v hotovosti 100€
• 24 dni DOVOLENKY na rok
• žiadne sprostredkovateľské poplatky ani teraz ani potom !!!!!

Hodinová mzda je 11,50 Brutto + až 6,--€ v čistom za hodinu.
Čista mzda za mesiac je cca 2300 euro (Daňová trieda 1, (Slobodný))

Životopis len s FOTO tváre!!! nám zasielajte na email: [email protected]
na životopisy bez FOTO tváre nebudeme reagovať!!!!, za pochopenie Ďakujeme.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedna sa o Nemeckú spoločnosť, ktorá ma zákazky po celom nemecku a ponukajú dlhodobú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- fyzická zdatnosť
-ochota pracovať
- schopnosť pracovať aj v tempe
- schopnosť samostatne pracovať
- schopnosť systematickej práce
- zodpovednosť
- zvládanie stresových situácií
- zmysel pre detail a dôslednosť
- ochota rýchlo sa učiť nové veci

Dessauer Personalservice

Naša spoločnosť ponúka voľné pracovné miesta aj priamo vo firmách napríklad v logistike, vo výrobe, priemysle, potravinárstve, hotelierstve a stavebníctve..

Spoločnosť Dessauer Personalservice má 20 ročné skúseností a preto je bezpečným zamestnávateľom, ktorý Vás prevedie celým procesom, spojeným s vycestovaním za prácou do Nemecka.

Pomáhame Vám s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami: daňové číslo, zdravotné poistenie a prihlásenie na pobyt, prídavky na dieťa a pod.), ktoré sú nevyhnutné pre prácu v Nemecku.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne.

Spoločnosť Dessauer Personalservice je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3819987  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 2 450 EUR/mesiacHodinová mzda je 11,50 Brutto + až 6,--€ v čistom za hodinu.