Hlavní účetní AJ

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Kutná Hora, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s účetnictví a chce vést lidi?
Domluvíte se základně anglicky?
Chcete být součástí silné společnosti, která má otevřený přístup ke svým zaměstnancům?
Pokud ANO, tak nabídka je určena právě Vám!

Významná nadnárodní výrobní společnost rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta/tku na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní náplň:

kontrola účetních a ekonomických ukazatelů firmy Vedení týmu 3 podřízených účtování složitějších případů Sledování trendů v účetnictví reporting a komunikace napříč celou firmou
Požadujeme:
• SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
• Prokazatelná praxe na obdobné pozici
• přesnost, spolehlivost a důslednost

Nabízíme:
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Možnost vzdělávání se a dalšího rozvoje
• Propracovaný systém benefitů – stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, regenerační program, firemní akce

Nástup: ideálně ihned / dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný profil.

Pro sledování aktuálních pozic, na kterých pracujeme, si mě prosím přidejte na LinkedIn http://www.linkedin.com/in/veronikasieglova

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3592706  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc