Key Account Specialist Praha + Východní Čechy

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Farmaceutická společnost zabývající se OTC segmentem rozšiřuje svůj tým o vhodného kandidáta/tku na pozici:

Key Account Specialist

Pracovní náplň:

Komunikace s lékárnami a lékaři, tvorba a udržování dobrých vztahů
Promování produktů OTC portfolia
Edukace
Monitorování aktivit konkurence, udržování přehledu o trhu
Účast na odborných seminářích

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání
Zkušenost na obchodní pozici ve farmaceutické společnosti
Příjemné a reprezentativní vystupování
Spolehlivost, zodpovědnost a cílevědomost
Flexibilitu – ochotu cestovat a pracovat v terénu
ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

Příjemné a přátelské prostředí menší společnosti
Možnost profesního i osobního růstu
Motivující finanční ohodnocení
Benefity – notebook, mobilní telefon, bonusový systém, služební automobil
Nástup: dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj aktualizovaný životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3607733  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.