Obchodní zástupce (region Čechy)

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JobConnector je rychle se rozvíjející společnost na českém trhu, která se zabývá zprostředkováním zaměstnanců pro výrobní a logistické společnosti po celé České republice.

Co vás čeká?

Budete

pečovat a budovat síť obchodních klientů v daném regionu
nabízet služby JobConnectoru
aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti (především výrobní a logistické společnosti)
se starat o propagaci ve svém regionu
zpracovávat cenové nabídky
pravidelný reporting
připravovat tendry
monitorovat region a konkurenci
4 dny práce v terénů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

zkušenosti z B2B trhu z oblasti služeb
uživatelská znalost práce na PC (MS Word, Excel)
aktivní přístup k obchodu, obchodní dovednosti
příjemné a na zákazníky orientované vystupování
samostatnost, schopnost učit se novým věcem
ŘP skupiny B s praxí
flexibilita, spolehlivost a loajalita
znalost AJ na komunikativní úrovni

Co vám můžeme nabídnout
zajímavou, ale náročnou práci u rychle rostoucí společnosti na trhu
flexibilní pracovní dobu
motivační finanční ohodnocení
bonusový systém
mobilní telefon, PC, služební vůz k osobním účelům
zaměstnanecké výhody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3607735  Dátum zverejnenia: 25.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.