Fullstack Developer

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Automobilka Renault, se rozhodla k revoluční změně ve své celosvětové IT strategii a chce rozšířit využívání cloudů.

 Jde o cloudové platformy:

AWS (Amazon Web Services)
GCP (Google Cloud Platform)
Azure
Proto hledáme do týmu našeho klienta TaskForce pracujícího pro Renault France (aktuálně 60+ IT specialistů) fullstack developery, kteří mají praktickou zkušenost s vývojem pro kteroukoli z těchto tří cloudových platforem.

Pracovní podmínky:
Možnost pracovat na IČ (mandátní smlouva) nebo formou klasického pracovního poměru (dle přání zaměstnance)
První rok smlouva na dobu určitou, poté již smlouva na dobu neurčitou
Zkušební doba: 3 měsíce
Neposkytujeme home-office
Klouzavá pracovní doba 8,5 hodiny (nástup musí být mezi 7:00 do 10:00)
Mzdové rozmezí 40.000 – 90.000 podle seniority (k jednání)
V případě práce na IČ se bere výše uvedená mzda x 1,3
Pracoviště: budova IBC, Pobřežní ulice, Praha – Florenc, pracoviště je open-space

Malá ochutnávka toho, co v cloudech aktuálně řešíme:

S3
RDS (Aurora, MySQL, PostgreSQL)
Dynamo DB
Cognito aka OIDC + SAMLv2
Lambda
EC2 (Elastic Block Storage + Instance)
Kinesis
App stream
CloudFoundation
CloudFront
a ještě mnohem více...
Pokud jde o technologie, pracujeme mimo jiné s:

Java1.8
React16
Bootstrap4
CQRS + EventSourcing
NodeJS
Pootle

Zaměstnanecké výhody, benefity

až 6 dnů odborných kurzů ročně
jazykové kurzy přímo na pracovišti pod vedením kvalifikovaných lektorů
stravenky
příspěvek na životní pojištění nebo důchodové připojištění
Multisport karta
pravidelné firemní snídaně
oblíbené firemní akce během celého roku
3 sick days
relax room na pracovišti pro duševní i tělesnou regeneraci
superkávovar a ovoce na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

• jsme zavedená a stabilní česká firma - na trhu působíme již více než 26 let
• pracujeme pro předního světového výrobce automobilů
• v našem IT týmu máme celou řadu technologických platforem - kdo chce, ten se u nás hodně naučí
• podporujeme profesní rozvoj našich lidí, včetně získávání odborných certifikátů
• nabízíme perspektivní zaměstnání a platové ohodnocení podle schopností
• o své lidi se dobře staráme, máme zájem o dlouhodobou spolupráci
• platíme včas a spolehlivě
• jsme držiteli mezinárodního certifikátu nejvyšší důvěryhodnosti AAA
• máme pružnou pracovní dobu (pevné jádro 10:00 - 15:00)
• s dress codem si u nás nemusíte dělat starosti
• pracoviště na Florenci – výborná dopravní dostupnost z celé Prahy i z okolí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3609710  Dátum zverejnenia: 27.2.2019