Elektrotechnik

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Praha - východ - Říčany
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi již zkušený elektrotechnik a hledáš práci, která se dá skloubit s rodinným životem?

Buď součástí společnosti zabývající se komplexním řešením v oblasti ventilačních zařízení.

Práce u nás se z velké části skládá z času stráveného přímo na pobočce. Spolupracujeme s externími montážními skupinami, takže se nejedná o každodenní práci v terénu ba naopak.

- technické zaškolování obchodních manažerů a zákazníků
- zajištění technických podkladů (portfolio) pro účely montáže a servisu, servisní výjezdy
- realizace zakázek, řešení reklamací, prezentace pro zákazníky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ s elektrotechnickým zaměřením
- znalost AJ, alespoň na úrovni dorozumění se (emaily, návody, občasné hovory)
- aktivní znalost vyhl. 50 §6
- MS Office - pokročilá úroveň
- ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- přátelský kolektiv
- motivační finanční ohodnocení
- zázemí společnosti s 25 letou tradicí
- nové a příjemné firemní prostory
- jazykové kurzy
- stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3613728  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc