Procesní inženýr

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 48 000 Kč/měsíc34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí týmu procesních techniků a uplatnit své zkušenosti nejen v kanceláři?

Pro našeho automotiv klienta hledáme šikovného kolegu na pozici:

Procesní inženýr (senior/junior)

Co bude vaší náplní práce:

· zodpovědnost za systém procesu výroby

· zavádění nových pracovních postupů, změny a úpravy stávajících postupů

· ověřování způsobilosti procesů a jejich zlepšování

· tvorba procesních dokumentů

· tvorba layoutu jednotlivých pracovišť, implementace a kontrola proces flow

· spolupráce při tvorbě kontrolních plánů, FMEA

· optimalizace výrobních procesů – zavádění procesních metod ve výrobě (TPM, LEAN, SMED, 5S…)

· spolupráce při školení nových i stávajících zaměstnanců (postupy, procesy, aktualizace, změny)

· práce s IS SAP

· pravidelný reporting

· participace na přípravě auditů

Vaše předpoklady:

· SŠ/VŠ – technický obor, strojní zaměření

· praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou

· zkušenosti s navrhováním technologických postupů a jejich zaváděním do výroby

· znalost procesních nástrojů (FMEA, LEAN, 5S….)

· uživatelská znalost práce s MS Office, IS SAP výhodou

· komunikativní znalost anglického jazyka na úrovni B1-B2

· analytické myšlení, samostatnost, odpovědnost, flexibilita

Naše nabídka:

· práce s moderními výrobními technologiemi v příjemném prostředí

· stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

· 5 týdnů dovolené

· dotované stravování

· příspěvek na životní pojištění

· jazykové kurzy

· poukázky na masáže

· odměny při významných životních příležitostech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3615549  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 34 000 - 48 000 Kč/měsíc34000 Kč/měsíc