Projektant VIP a specializovaných zakázek, Praha

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Devire byla založena v Londýně v roce 1987 a v posledních letech zažila rychlý rozvoj v regionu střední Evropy. V dubnu letošního roku vstupuje na český trh na kterém bude působit jako specializovaná personálně-poradenská společnost zaměřená na střední a vyšší management a odborné pozice v engineeringu, financích a službách.

Máte zkušenosti s projektováním a programy Autocad či Solidworks v oblasti stavebnictví? Jste komunikativní a zodpovědná osoba? Staňte se členem skvělého a unikátního týmu právě Vy!

Požadujeme:

· Ukončené SŠ nebo VŠ ideálně stavebního nebo strojního zaměření

· Prokazatelné zkušenosti v oblasti realizace a projekce staveb alespoň 2 roky

· Výhodou jsou zkušenosti z terénu jako dozor na stavbách, stavbyvedoucí

· Praktické zkušenosti s 2D a 3D projektováním v Autocad či Solidworks nutností

· Znalost anglického jazyka pouze výhodou

· Komunikativní a přátelskou osobnost, týmového ducha, pečlivost, samostatnost, schopnost řešit více věcí najednou

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky ohledně jednotlivých zakázek

· Zpracování projektové dokumentace, zodpovědnost za její úplnost, práce se SAP systémem

· Spolupráce s ostatními členy týmu i z jiných oddělení

· Dozor na stavbě, komunikace s externisty, zodpovědnost za průběh a harmonogram zakázky

Nabízíme:

· Pracovní místo ve společnosti s jedinečnou firemní kulturou, která je jako česká společnost úspěšná jak na českém poli, tak i v zahraničí a to v oblasti stavebnictví a lehkého strojírenství

· Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici s možností seberozvoje

· Možnost vedení a realizace jedinečných a unikátních zakázek

· Odpovídající motivační ohodnocení 35-38.000,-Kč+bonusy+pestrý seznam benefitů (stravenky, dovolená navíc, cafeterie, jazykové kurzy, podpora v dalším rozvoji a vzdělání dle individuálních potřeb, flexibilní pracovní dobu, moderní zázemí a vybavení společnosti, příjemný a přátelský kolektiv, účast na firemních aktivitách jako grilování, cyklo výlety, dětské dny, aj.

· Místo výkonu v Praze

· Nástup je možný ihned či dohodou

Těším se na Vaše dotazy a zaslané životopisy!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3620676  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.