Referent zákaznického servisu s NJ

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Český Těšín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU PRO NĚMECKÝ TRH

Chcete být součástí moderní firmy? Pro našeho klienta hledáme posilu na pozici: Referenta zákaznického servisu s NJ.

Baví tě komunikovat se zákazníky a navíc v němčině? Chceš být jejich podporou? Pokud ano, pak pozice referenta zákaznického servisu je skvělou příležitostí právě pro Tebe!

CO TĚ ČEKÁ:

denní komunikace se zákazníkem a s odděleními napříč firmou monitorování postupu výroby knih komunikace v NJ na denní bázi zajištění průběhu zakázek včetně kontroly podkladů a zápisu v softwaru zajištění podkladů pro smlouvy (kalkulace, objednávky, nabídkový list)
CO BYS MĚL MÍT:

velmi dobrou znalost NJ (komunikace na denní bázi) uživatelsky pokročilou znalost práce na PC praxe v zákaznickém servisu výhodou zodpovědnost, pečlivost a výborné komunikační dovednosti
CO TI NABÍZÍME:

zázemí moderního pracovního prostředí včetně odpočinkových koutů navíc roční odměny a podíl na hospodářském výsledku atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů vzdělávání v interním školícím centru zábavu na firemních akcích 7,5 hod. pracovní doba 22 dní dovolené příspěvek na závodní stravování a občerstvení jazykové a odborné vzdělávání služby fyzioterapeuta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3625434  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc20000 Kč/měsíc