Specialista vstřikování plastů

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Frýdlant nad Ostravicí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti se vstřikováním plastů v automotive? Chcete se uplatnit v silné mezinárodní společnosti? Pro našeho významného klienta hledáme schopného kolegu na pozici:

Pracovní náplň:

· optimalizace výrobních procesů

· tvorba technologických postupů

· vypracování výrobní dokumentace

· programování vstřikovacích strojů

· programování robotů KUKA (výhodou) a robotů Krauss Maffai

· spolupráce s oddělením vstřikování plastů ve Španělsku

· spolupráce na nových projektech

· časté služební cesty v začátku

Vaše předpoklady:

· SŠ/VŠ strojírenského /technického směru

· min. 2 roky praxe na obdobné pozici

· znalost technologie vstřikování plastů a strojírenské výkresové dokumentace

· znalost koncepce vstřikovacích nástrojů včetně závstřiků

· znalost Q-STAT, FMEA a SAP výhodou

· znalost MS Office, AutoCAD

· AJ nebo ŠJ na komunikativní úrovni podmínkou

· ŘP skupiny B

Naše nabídka:

· stabilní zaměstnání na HPP u silné společnosti

· nadstandardní platové ohodnocení

· pružná pracovní doba

· firemní benefity

· stravenky

· jazykové kurzy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3625435  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc50000 Kč/měsíc