Vedoucí servisu/údržby strojních zařízení

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 85 000 Kč/měsíc45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příležitost pro velmi zkušeného servisního technika!

Jsme výhradně českou firmou, která již působí ve strojírenství přes 25 let a začíná tak být poměrně významným dodavatelem v oblasti výroby strojních zařízení.

Máme zde vlastní vývojové centrum a společně s našimi konstruktéry se staráme o unikátní projekty pro naše klienty. Neděláme tedy pořád tu samou práci dokola, ba naopak zadání se neustále liší a my hledáme nové způsoby jak naše klienty co nejlépe uspokojit ve všech rovinách.

Investuje se zde do velmi moderních technologií, tak abychom mohli svým zákazníkům nabídnout co nejlepší řešení a zároveň našim zaměstnancům zpříjemnění jejich práci.

Co Vás zde čeká

Jako vedoucí střediska servisu a montáží budete mít na starost komplexní vedení této oblasti a svých podřízených. Nyní se Váš tým skládá ze 4 lidí ve výrobě (servisní technici, montéři), kteří jsou již samostatní a tedy plně způsobilí k zadaným úkolům. Budete osobou odpovědnou za výstupní kontrolu vyrobeného zařízení, máte dohled nad garančními prohlídkami, vyřizováním reklamací, předáním a zaškolením k obsluze a údržbě zákazníka. Zároveň Vás čeká plánování montáží/demontáží, řešení havárií, naceňování oprav, celková kalkulace zakázky, kontrola technické dokumentace a samozřejmě také plnění zásad BOZP.

Velkou výhodou je zkušenost se stěhováním strojních zařízení (zvolení manipulačních technik, tvorba časového harmonogramu, určení potřebného nářadí a spolupráce na nacenění zakázky).

Jedná se tedy o celý proces od poptávky zákazníka, přes prohlídky na místě realizace, komplexní kalkulace, cenových nabídek až po realizaci. Na tvorbě poptávek a cenových nabídek samozřejmě úzce spolupracujete s oddělením konstrukce.

Můžeme nabídnout

- zázemí české společnosti, která má již přes 25 let zkušeností v oboru strojírenství

- možnost dalšího vzdělávání v oboru

- jazykové kurzy

- služební automobil i k soukromým účelům

- částečná možnost home office (při zpracování kalkulací aj.)

- příspěvek na dojíždění

- příspěvek na stravování

- zvýhodněné firemní půjčky

- služební notebook, telefon

- bonusy/prémie

- finanční ohodnocení dle pracovních zkušeností a znalostí

Očekáváme

- SŠ vzdělání technické (strojírenství velkou výhodou)

- praxi na obdobné pozici - nejlépe v dlouhodobé činnosti na pozici servisního technika strojů a zařízení

- zkušenost s tvorbou harmonogramu dané zakázky, zajištěním logistiky, manipulační techniky aj.

- všeobecná znalost automatizace, pneumatiky, hydrauliky, senzoriky (základní princip)

- znalost anglického jazyka (pro účely občasných cest do zahraničí)

- organizační schopnosti (správné načasování, zvolení techniky,..), komunikační dovednosti

- zkušenost s manipulační technikou

- znalost MS Office (především Excel)

- ŘP sk B

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3639051  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45 000 - 85 000 Kč/měsíc45000 Kč/měsíc