In house specialista

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 - 26 000 Kč/měsíc18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš nastartovat svou kariéru u mezinárodní a prestižní firmy? Chceš mít jistotu stabilního zaměstnání a baví tě komunikace, jsi týmový hráč? Do společnosti, která se zabývá službami v oblasti energetiky hledáme nového kolegu, který doplní rychle se rozvíjející se tým In-house specialistů.

Tvým denním chlebem bude každodenní komunikace se zákazníky, prodej služeb, produktů a řešení jejich nastavení.

Pravidelně se budeš scházet s týmem a sdílet tak své podněty ke zlepšení.

Budeš vzdělávat v oblasti energetiky, rozvíjet své dovednosti a mít tak možnost vyrůst i na jiné pozice v rámci společnosti.

Pokud si tě vybereme, můžeš se těšit na zkrácenou pracovní dobu.

Nečekej u nás žádné pracovní víkendy či svátky, takže máš možnost se plně věnovat svému volnému času, na který ti přispějeme v rámci širokého benefitního balíčku.

Ušetříš i na stravném a energiích, na které našim zaměstnancům přispíváme.

Zároveň budeš mít možnost ovlivnit výši své mzdy, a to díky variabilní složce závislé na tvém pracovním výkonu.

Pokud chceš být součástí úspěšné mezinárodní společnosti, pošli nám své CV, přidej se do týmu In-house specialistů a bud´ strůjcem svého vlastního úspěchu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3639661  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000 - 26 000 Kč/měsíc18000 Kč/měsíc