Procesní inženýr

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud chcete rozvinout své zkušenosti, nebo nastartovat svou kariéru, nabízíme vám v nadnárodní společnosti pozici:

Co u nás budete dělat?
• vaší každodenní činností bude řešení problémů elektrických součástí produktu
• budete se zabývat hledáním příčin problémů a navrhovat opatření
• budete zpracovávat reporty svému vedoucímu
• dále budete komunikovat s vývojovým centrem a podávat návrhy ve výkresech a designu
• budete spolupracovat s procesními a výrobními inženýry
• povedete projekty

Co po vás požadujeme?
• vzdělání elektro, nebo technického směru, může být i absolvent VŠ
• praxi 1 - 2 roky ideálně elektrické součásti v autech
• AJ na komunikativní úrovni (B2)

Co vám za to nabízíme?
• jistou a stabilní práci
• kariérní a osobní růst
• finanční bonusy, jazykové kurzy
• příspěvek na životní a penzijní připojištění
• příspěvek na autobusovou dopravu a stravování
• širokou škálu dalších benefitů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3639662  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc30000 Kč/měsíc