HSEQ & Facility Manager

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- v prvé řadě budete zodpovědný za zdraví, bezpečnost, životní prostředí, kvalitu a zabezpečení bezproblémového chodu provozu
- implementace a údržba lokálního integrovaného systému managementu (ISO 9001/14001/45001)
- analýza dat, reporting a analýza incidentů a výkonnostních ukazatelů
- zajištění souladu s právními předpisy týkajícími se všech právních předpisů HSE a témat souvisejících s povolením, zajištění nezbytné technické podpory prostřednictvím bezpečnostních listů
- standardní úkoly facility managementu
- příprava a účast na auditech
- identifikace zdravotních a bezpečnostních rizik v laboratoři, výrobě, přepravě a skladování
- odpovědnost za distribuci, shromažďování a archivaci veškeré systémové dokumentace
- vedení pohotovostního týmu
- spolupráce na investičních projektech souvisejících s facility managementem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování

Informace o náboru

Hledáme člověka do malého výrobního provozu, který je zvyklý na kumulované role, nebo je natolik zkušený, že si s tím poradí.

Co musíte umět/znát, a co se můžete doučit na místě?

Vysokoškolské vzdělání v oboru chemie či jiných technických oborů (nutnost praxe v chemickém provozu)
Minimálně 5 let praxe ve výrobním provozu
Máte školení jako manažer kvality (ISO 9001) a manažer pro životní prostředí (ISO 14001) / manažer bezpečnosti (ISO 45001) - velkou výhodou, případně prokázat orientaci v normách

Velmi dobrá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem

Úkoly z oblasti facility managementu - možnost kompletního zaškolení, není nutná předchozí praxe

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro přední chemickou společnost a lídra na trhu v oblasti pokročilých řešení pro galvanické pokovování, hledáme do menšího provozu zkušeného člověka na kombinovanou manažerskou roli.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

chemie, technika, BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

HSE, BOZP, kvalita, facility

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační dovednosti, schopnost týmové práce, interkulturní kompetence
Organizační schopnosti, analytické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4206408  Dátum zverejnenia: 8.2.2022