Produktový specialista Mikroskopie

DEVIRE s.r.o.

Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícRoční, kvartální a mimořádné bonusy (dle KPI´s)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu Čechy
Péče o stávající klienty (rozvíjení a upevňování spolupráce)
Promování a prodej přiděleného portfolia
Monitorování aktivit konkurence, udržování přehledu o trhu
Účast na odborných seminářích a kongresech

VŠ vzdělání biologického/přírodovědného směru (velkou výhodou)
Zkušenost na obdobné pozici (Výhodou)
AJ B2 (pro školení, komunikaci s partnery)
Technické myšlení
Příjemné a reprezentativní vystupování
Spolehlivost, zodpovědnost a cílevědomost
Flexibilitu – ochotu cestovat a pracovat jak v terénu, tak v kanceláři
ŘP skupiny B – aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující bonusový systém (roční, kvartální a mimořádné bonusy)
Prestižní portfolio a značky
Práci v týmu odborníků (mentoring od kolegů a managementu napříč portfoliem)
Možnost profesního i osobního růstu (odborná školení, účast na projektech)
Penzijní připojištění
Stravenky
Benefit karta
Služební automobil (i pro soukromé účely)
Možnost smlouvy na dobu neurčitou
Práce v prostředí stabilní společnosti v přátelském týmu nadšenců pro danou oblast

Informace o náboru

Nástup: Dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Prestižní společnost specializující se na industriální aplikaci v metalografii, elektrotechnice i sklářském průmyslu, nabízí pracovní příležitost v podobě nové obchodní pozice!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Metalografie, Medical Devices - Mikroskopie apod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CRM/SAP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4217288  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc