Sales Account Manager | IT

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Prague, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000 Kč/měsíckvartální bonusový systém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme juniorní i seniorní IT obchodníky!

Máte již pokročilejší zkušenosti s prodejem IT řešení, či jste teprve na začátku Vaší obchodní kariéry? - Máme zde pro Vás velmi zajímavou pracovní příležitost!

Důležité je mít IT background, či IT vzdělání. Dále pak také schopnost komunikovat bezproblémově anglicky.

Pokud tyto podmínky splňujete, neváhejte a přihlaste se na pozici SALES ACCOUNT MANAGER.

Jaká bude náplň práce?
- Získaní kontraktů u nových či stávajících zákazníků
- Samostatné vedení obchodního procesu - od identifikace obchodní příležitosti až po podpis kontraktu a spolupráci s projektovým - managementem
- Nastavování obchodní strategie
- Sledování konkurence
- Návštěvy klientů, vedení obchodního jednání
- Zjišťování potřeb zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- Volnost – pokud budete dosahovat stanovené obchodní výsledky, nikdo vám nebude mluvit do toho, jaké trhy či zákazníky chcete oslovit
- Práci s nejkvalitnějšími technologiemi na trhu – OpenText, Microsoft, SAP, Kofax
- U nás se nebudete nudit – našimi zákazníky jsou velké firmy napříč segmenty a napříč Evropou, každý obchodní případ je unikát
- Díky jedinečnosti každého obchodního případu Vám můžeme garantovat skutečně rychlý rozvoj vašich dosavadních obchodních schopností
- Služební auto i pro soukromé účely
- Notebook a mobilní tarif i pro soukromé účely
- Motivační bonusový systém
- Příspěvek na sport
- Týmové akce
- Homeoffice a sick days

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jsme ryze česká společnost, která již 18 let provází klienty primárně z řad velkých firem po celé Evropě na jejich cestě za bezpapírovým podnikáním, efektivnějšími firemními procesy a vyššími zisky. Naší specializací je digitalizace, především spojená s dokumenty a jejich životním cyklem. Nyní hledáme do našeho obchodního týmu samostatného a výkonného člověka, který má chuť hledat nové zákazníky a vytvářet s nimi dlouhodobá obchodní partnerství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budete pro práci potřebovat?
- Touhu obchodovat a v této oblasti se dále zlepšovat
- Obecný přehled o IT technologiích
- Anglický jazyk na komunikační úrovni – každodenní využití při komunikaci se zákazníky a obchodními partnery
- Organizační schopnosti a potřebu dotahovat věci do vytyčeného cíle
- ŘP sk. B – aktivní řidič
- Flexibilitu a ochotu často cestovat
- Profesionální a reprezentativní vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4248329  Dátum zverejnenia: 28.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc