Konstruktér

DGS Druckguss Systeme s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Volgogradská 89, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:DGS Druckguss Systeme s.r.o., IČ 26187329
Pracoviště:Volgogradská 89/88, Liberec IX-Janův Důl, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 23000 do 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE
- Samostatná konstrukce jednoduchých přípravků; podpora při jejich výrobě.
- Správa layoutů.
- Příprava výrobní dokumentace pro opravy a změny nástrojů.
- Příprava programu pro 1.osé CNC.
POŽADAVKY:
- ÚSO - SPŠ strojní
- praxe v automobilovém průmyslu a v konstrukci výhodou
- základy AJ nebo NJ
- ŘP skup. B
- znalost práce v AutoCad a některém 3D SW, znalost práce v SolidWorks výhodou
- dobrá znalost technického kreslení, znalost norem ISO TS výhodou
- vhodné i pro absolventy
Nástupní hrubá mzda 23 000,- Kč, hrubá mzda po zaučení 28 000,- Kč, odpovídající vzdělání, zkušenostem a praxi v oboru.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11568800740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2763733  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 28000 Kč/měsíc