Sociální pracovník - zástup za mateřskou dovolenou

Diecézní charita Brno (MPSV)

Místo práce
L. Pokorného 15, 674 01 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené (34123)

Pracoviště a kontakty

Firma:Diecézní charita Brno, IČ 44990260, http://www.trebic.charita.cz
Pracoviště:Diecézní charita Brno - Oblastní charita Třebíč, Paprsek naděje - Centrum služeb pro podporu duševního zdraví Třebíč, L. Pokorného 15/10, Zámostí, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vzdělání požadované zákonem (VOŠ, VŠ - sociální zaměření)
- základní orientaci v zákoně 108/2006 Sb., o soc. službách a ve vyhlášce 505/2006 Sb.
- zkušenost při vytváření standardů kvality služby
- základní orientace v oboru psychiatrie
- znalost práce na PC, organizační a administrativní dovednosti
- schopnost empatie, individuální i týmové práce, dobré komunikační dovednosti
- řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič
- morální bezúhonnost, ztotožnění se s firemní kulturou organizace

Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení dle stanovených tarifů
- zaměstnanecké výhody (6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu)
- profesní a osobní rozvoj (vzdělávání, supervize)
- dobrý pracovní kolektiv

Pracovní náplň:
- úvazek 0,875 (35 hodin týdně) - zástup za mateřskou dovolenou
- nástup od října 2016
- přímá práce s uživateli služby v zařízení i v terénu (vedení aktivit, jednání se zájemcem o službu, individuální plánování, individuální práce s uživateli v terénu), podíl na vytváření metodik zařízení, administrativa

Strukturovaný životopis a práci v rozsahu minimálně A4 na téma "Moje představa práce sociálního pracovníka v Paprsku naděje" zašlete do 8. 8. 2016 e-mailem na adresu [email protected]
1. kolo výběrového řízení formou pohovoru proběhne 15. 8. 2016 od 13:30 hod,
2. kolo bude probíhat jako jednodenní stáž v zařízení.

Kontaktní osoba:
Mgr. Jindřiška Šmejkalová, tel.: 776 274 311; Gen. Sochora 705, 674 01 Třebíč

Poslední změna:2016-07-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11101070717

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2765773  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 Kč/měsíc