PHP Developer (Symfony)

DISPONERO s.r.o.

Místo práce
Holešovice, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práci v týmu kde najdeš profi kolegy, na kterých se můžeš spolehnout.
- Budeš mít práci, kde je super atmosféra a ve společnosti, která jde s dobou.
- Projekt na zelené louce kde se můžeš plnohodnotně iniciovat.
- Pokud mezi námi přeskočí "jiskra" jsme schopni ti připravit a vytvořit pozici na míru, budeš neustále profesně růst.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat remote, pracuješ zkrátka z místa ze kterého se ti to hodí.
- Při spolupráci na IČO ti hradíme 4 týdny dovolené.
- Multisport karta pro sportovní vyžití.
- Prima káva a občerstvení u nás v novém office na Holešovicích.
- Organizujeme super teambuildingy a jsme skvělá parta, kterou musíš zažít.

JAKÉ TECHNOLOGIE VYUŽÍVÁME?
* PHP 7.4, PHPstan, Codesniffer, Rector
* Symfony 5
* PHPUnit
* Postgresql
* Docker
* AWS - S3, ECS, SQS, RDS
* GitLab, GitLab CI
* Sentry
* Terraform

Jaké znalosti by jsi měl/a mít?
* znalost PHP 7+
* Symfony 4+
* PHPUnit
* Objektově orientované programování
* Domain Driven Design
* REST API
* SQL databáze

Výhodou je znalost :
* Elasticsearch
* Redis
* Prostředí AWS

Informace o náboru

Do týmu pro klienta v oblasti automotive hledáme zkušeného PHP vývojáře, který by se podílel na sestavení komplexní webové služby se zajímavými technologiemi. Jedná se o vývoj nové aplikace od A do Z. Aplikace je navržena jako kompletní serverless řešení, u kterého je kladen důraz na možnost zpracování velkého množství dat, performance, datovou analýzu a rozšíření do celé Evropy.
Celý vývoj je řízený agilním způsobem po 14 denních sprintech.

Klient klade důraz na vzdělávání zaměstnanců a sledování moderních trendů ve vývoji webových aplikací, a proto se nebrání i rozsáhlejšímu refactoringu. Čistota kódu je pro něj důležitá, a proto mám striktně definované coding standards a vyžaduje jejich dodržování.

Objevíte nové způsoby používání nejnovějších technologií, které posunou hranice toho, co je možné s lidmi z celého světa.
Současně budete mít možnost samostatně pracovat a podílet se na tvorbě zadání a produktu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Technologický startup v oblasti vývoje online platformy s ojetými vozy.
Pracuje na inovatívním green field projektu s moderními technologiemi.
Obchoduje na evropském trhu a oblast automotive je pro klienta srdcovka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Symfony (PHP framework) - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáme vhodné uchazeče napříč obory!

Pokud hledáte novou práci, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše zprávy.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3985595  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc