Reagujte bez životopisu

Inštalatéri plynu-vody-kúrenia

DM Industrieservice GmbH

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
13.09.2021
2 293,08 EUR/mesiacMontážny príplatok (0,890 € brutto / hodinu), Príplatky (€ 26,40 netto/deň diéty, € 15,-- netto/deň nocľažné/príspevok na ubytovanie), 13. a 14. Mzda, Firma poskytuje pracovné oblečenie, náradie a ochrannú výbavu, Možná ochota preplatku podľa kvalifikácie a pracovných skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viacročná a príslušná pracovná prax, Dostatočná znalosť nemčiny, Znalosť a skúsenosť so spracovaním odborných materiálov, Znalosť a skúsenosť so zaobchádzaním s diverznými lisovacími systémami, Skúsenosti s rôznymi inštalačnými technikami, Čítanie stavebných plánov a samostatná práca, Skúsenosti s veľkými a malými stavbami, Autogénové zváranie (nie je podmienkou, ale výhodou)

Informácie o výberovom konaní

Životopis v nemčine

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Viacročná a príslušná pracovná prax

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

„S poctivosťou najďalej zájdeš.“

Pre nás to nie je len fráza či motto, ale naša filozofia!
Poctivosť a vernosť hodnotám každého jednotlivca, dodržiavanie dohôd a záväzkov voči našim zamestnancom a zamestnankyniam, ale aj voči klientom a partnerom, sú pre nás na prvom mieste.

Napriek rok čo rok rastúcim očakávaniam a neustálemu tlaku na úspech vo všetkých oblastiach je pre nás ľudskosť stále tým najdôležitejším. Naši zamestnanci a zamestnankyne sú našou výstavnou skriňou, našou vizitkou na stavenisku a každý jeden z nich má podiel na našom úspechu.

Deň za dňom pracujeme na našich hodnotách a chránime ich! Verní svojmu mottu, že len spokojní a ocenení zamestnanci môžu podávať výkony k spokojnosti našich klientov“!

POCTIVÝ • SKÚSENÝ • ZÁVÄZNÝ • EFEKTÍVNY

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4156805  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 293,08 EUR/mesiac