Kuchař/ka

Domov důchodců Dobrá Voda (MPSV)

Pod Lesem 1362, 373 16 Dobrá Voda u Českých Budějovic, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-31
Mzdové podmínky (brutto)
15070 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (51201)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov důchodců Dobrá Voda, IČ 00666262
Pracoviště:Pod Lesem 1362/16, Dobrá Voda u Českých Budějovic, 373 16 Dobrá Voda u Č.Budějovic

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-31
Mzdové rozpětí:od 15070 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: vyučení v oboru podmínkou, praxe v oborou min. 3 roky podmínkou,zkušenosti s vařením hotových jídel ve větších stravovacích provozech výhodou, samostatnost, spolehlivost.
Pracovní doba: pracovní režim 7-denní jednosměnný s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, tedy vč. sobot, nedělí a svátních svátků, směny 6:00 - 14:30 a 11:00 - 19:30, 11:30 - 20:00 hod.
Plat: 15 070,- Kč + příplatky za soboty, neděle a svátky + po zkušební době také možnost osobního příplatku.
Benefity: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Přihláškouá do výběrového řízení je osobní doručení životopisu manažerovi lidských zdrojů Mgr. Jakubovi Růžičkovi. Životopisy doručujte po předchozí telefonické domluvě s manažerem lidských zdrojů.-

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11653870710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2787976  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15070 Kč/měsíc