Zdravotnický/á asistent/ka

Domov pro seniory Černá Hora, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Zámecká 1, 679 21 Černá Hora, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17870 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdravotničtí asistenti (32560)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Černá Hora, příspěvková organizace, IČ 00380458
Pracoviště:Zámecká č.p. 1, 679 21 Černá Hora

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17870 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, samostatnost, základy práce na PC, schopnost samostatného rozhodování, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu, dobrý zdravotní a psychický stav, odbornou způsobilost pro výkon povolání pod odborným dohledem dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění. Možno absolvent/ka.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání v oboru, finanční ohodnocení dle platných platových tarifů pro zdravotníky, práce na ranní směnu.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.
Kontakt: telefonicky v době 6.30-15.00 hod na č. 606 101 961 - Mgr. Jana Palová, DiS., e-mail: [email protected] nebo osobně na výše uvedené adrese v době 6.30-15.00 hod.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11723520784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
ID: 2812144  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17870 Kč/měsíc