Všeobecná zdravotní sestra

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Rozcestí 798, 400 07 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 24750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace, IČ 44555334
Pracoviště:Rozcestí č.p. 798/9, 400 07 Ústí n. L. 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 16500 do 24750 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organice, Rozcestí č.p. 798/9, Krásné Březno, 400 07 ústí nad Labem.
Požadavky: Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotních povolání, platná registrace - osvědčení k výkonu zdravot. povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra.
Nabízíme: platové ohodnocení 16 500 - 24 750,- Kč., dovolená navíc, osobní ohodnocení, zvláštní prémie, zvýhodněné podnikové stravování, benefit zFKSP.
Zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 11248030761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2733853  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16500 - 24750 Kč/měsíc