Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti

Domov u fontány (MPSV)

Místo práce
Libušina 1060, 535 01 Přelouč, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
13920 - 20960 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v informačních kancelářích (42250)

Pracoviště a kontakty

Firma:Domov u fontány, IČ 71176225, http://www.domovufontany.cz
Pracoviště:Libušina 1060, 535 01 Přelouč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 13920 do 20960 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme: Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Velmi dobré komunikační i slohové dovednosti, zkušenost se psaním článků, znalost cizího jazyka výhodou (angličtina, němčina), uživatelská znalost Microsoft balíčku (Word, Power Point, Excel), spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci. Řidičský průkaz skupiny B.
Pracovní náplň: Tvorba a šíření článků, tiskových zpráv atd., tvorba časopisu, správa webových stránek a facebooku, propagační činnost.
Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), v případě výborných pracovních výsledků možná změna pracovního úvazku na dobu neurčitou. Po 3 měsících možnost osobního příplatku.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno.
Místo je vhodné i pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11785310754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2830536  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13920 - 20960 Kč/měsíc