Noční recepční

Don Giovanni Management spol. s r.o.

Místo práce
Vinohradská 157a, 130 20 Praha 3, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- noční směny na středisku recepce
- komunikace s hosty, check-in, check-out, služby concierge
- základní administrativa, práce s hotovostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- bezplatné stravování v hotelové kantýně;
- školení v rámci hotelu a možnost osobního rozvoje;
- odpovídající finanční ohodnocení;
- možnost zapojit se do benefit programu Multisport
- příjemné pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností
- pracovní uniformu

Informace o náboru

Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na uvedený email. Vybraní kandidáti budou kontaktováni do 14 dní.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost češtiny a angličtiny jako pracovního jazyka je zásadní podmínkou, znalost němčiny a dalších jazyků vítána
- praxe na pozici recepční výhodou
- příjemné a profesionální vystupování
- upravený vzhled a vstřícný přístup
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- časová flexibilita, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Don Giovanni je špičkový čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí 411 hotelových pokojů a apartmentů a 1400 m2 konferenčních prostor. Naši hosté se mohou těšit z přátelského a profesionálního přijetí.
ID: 2746513  Dátum zverejnenia: 3.10.2016