Kuchař/ka v Nizozemsku

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
310 - 340 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lákala by Vás práce v zahraničí za nadstandardní finanční ohodnocení? Hledáme kuchaře/kuchařky pro práci v Nizozemsku. Pracoval/a byste v provincii Zeeland, která patří mezi turistická centra Nizozemska.
Mimo této nabídky nabízíme pozice také v jiných částech Nizozemska, jako je například Amsterdam, Rotterdam, Breda, Tilburg.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete zaměstnáni prostřednictvím naší partnerské společnosti, která se specializuje na turismus a pohostinství. Cestu do Nizozemska Vám pomůžeme zařídit. V případě potřeby je možné zajistit ubytování, a to ve výši 75-80 EUR za týden.

Pozice, které obsazujeme jsou v hotelech, restauracích a bistrech, podávajících typickou evropskou kuchyni. Hledáme pracovníky pro řadu různých podniků, takže obvykle jsme schopni nabídnout několik různých pracovních možností.

Plat je dle pozice minimálně 10 až 12 EUR ČISTÉHO na hodinu, mzda Vám bude vyplácen týdně. Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu minimálně 3 měsíců. V rámci smlouvy je Vám hrazeno sociální a zdravotní pojištění v Nizozemsku. Týdenní pracovní doba se pohybuje od 38 do 48 hodin týdně.

Prosím berte na vědomí, že za zprostředkování práce Vám NENÍ účtován žádný poplatek.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Komunikační úroveň anglického jazyka
• Předchozí pracovní zkušenosti jako kuchař v restauracích nebo hotelech, schopnost případně poskytnout alespoň jednu referenci od předchozího zaměstnavatele
• Tyto pozice jsou především pro občany EU, bohužel vzhledem k rychle se blížícím nástupním termínům nemůžeme přijmout žádosti od lidí mimo EU, kteří by potřebovali pro pobyt vízum nebo pracovní povolení.
• Schopnost odpracovat minimálně 3 měsíce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3770682  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 310 - 340 Kč/hod.