Finanční kontrolor

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Chobotecká 365, Čejetice, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Zodpovědnost za úpravu controllingových procesů a reportingu společnosti.
* Sestavování plánů, forecastů, reportů podniku a jednotlivých středisek, vyhodnocování rozpočtu, reforecasting.
* Spolupráce při tvorbě a zavedení KPI pro jednotlivá střediska, jejich analýzy a vyhodnocování.
* Zpracování a prezentace ukazatelů, výsledků a návrhy na odstranění příčin.
* Ad hoc analýzy pro vedení společnosti apod.
* Aktivní spolupráce na zvyšování efektivity chodu firmy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Máte SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru a min. 5 let praxe ve finančním controlligu ve výrobní společnosti.
* Velmi dobře znáte MS Office.
* Umíte pracovat s informačním systémem SAP.
* Máte anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Též nás může kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

finanční kontroling

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP na dobu neurčitou v Mladá Boleslavi - Čejetice.
* Stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnosti.
* Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
* Další profesní rozvoj a vzdělávání.
* Flexibilní pracovní dobu.
* 25 dní dovolené.
* Příspěvek na stravování formou stravenek 110 Kč / den.
* Odměny za přivedení nového kolegy.
* Věrnostní prémie.
* Finanční ohodnocení závislé na Vašich dovednostech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3512041  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.