Technolog kompozitních materiálů

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav - Milovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Doprovod konstrukce dílů, forem, modelů pro CFK projekty (Pre-preg, lisovaný).
* Oponenturu a odsouhlasení konstrukce modelů pro výrobu CFK forem.
* Doprovod výrobního postupu karbonových dílů, forem a modelů (uriol, alu).
* Navrhování a aplikaci technologických postupů pro CFK produkci.
* Navrhování a aplikaci technologických postupů pro repasi CFK nástrojů, modelů.
* Spolupráci s projektovým týmem ve fázi nových poptávek a celého průběhu projektu.
* Odpovědnost za tvorbu podkladů pro vytvoření technologických postupů a ověřování jejich správnosti.
* Spolupráci a komunikace s technologickým týmem a konstrukcí.
* Komunikaci s externími dodavatelskými firmami a poradci.
* Hledání nových technických řešení, prověřování jejich vhodnosti, testování a přenášení do sériové výroby.
* Předávání podkladů do výroby na zpracování sériových technologických postupů.
* Konzultaci problémů ve výrobě.
* Podporu při zavádění technických postupů, jejich ověřování a dodržování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Koho hledáme?::
* Středoškoláka nebo vysokoškoláka v technickém oboru.
* Oceníme dobrou znalost technické i výkresové dokumentace a zkušenosti s tvorbou technologických postupů.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém jazyce a my se Vám ozveme zpět. Též nás můžete kontaktovat na níže uvedených kontaktech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP na dobu neurčitou v Milovicích.
* Stabilní zázemí české, rychle se rozvíjející společnosti.
* Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
* Další profesní rozvoj a vzdělávání.
* Flexibilní pracovní dobu.
* 25 dní dovolené.
* Příspěvek na stravování formou stravenek 110 Kč / den.
* Odměny za přivedení nového kolegy.
* Věrnostní prémie.
* Finanční ohodnocení závislé na Vašich dovednostech.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3512074  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.