Operátor skladu, Praha

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Paceřická 1, Horní Počernice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 22.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude Vaše náplň práce?::
* Vyskladňování a naskladňování zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co dáme my Vám?::
* Mzdu od 22 000 Kč/měsíc - závislá na výkonu a pečlivosti práce.
* Práci na dvousměnný provoz od pondělí do pátku nebo jen brigádu.
* Příplatek za odpolední směnu 20 Kč/hod.
* Motivující finanční ohodnocení - odměny za výkon a bezchybovost.
* Věrnostní odměnu jednou za půl roku 6 000 Kč.
* Stravenky a závodní stravování v areálu.
* Možnost zajištění dotovaného ubytování pro mimopražské.
* Příspěvek na penzijní pojištění 950 Kč/měsíc.
* 5 týdnů dovolené.
* Možnost zřízení VZV průkazu.
* Možnost vzdělávání na pracovišti (cizí jazyky).
* Možnost využití masáží na pracovišti.
* Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment.
* Právní a finanční poradenství zdarma; možnost podnikové půjčky.
* Možnost využití mikrobusu - přívoz a odvoz na metro.
* Příspěvek na kulturní a sportovní činnosti – vstupy do kina, sauny, bazénu..
* Příspěvek na letní a zimní dětskou rekreaci.
* 2x ročně akce pro děti zaměstnanců.
* Speciální vánoční dárek.
* Kvalitní zázemí ve stabilní společnosti.

Informace o náboru

Tak jdete do toho?::
Super! Stačí kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo zavolejte na +420 271 084 227.
Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co požadujeme my od Vás?::
* Schopnost manuálně pracovat.
* Pečlivost a odpovědnost.
* Trestní bezúhonnost.
* Průkaz VZV výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3698536  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 22.000 Kč/měsíc