Personální a vzdělávací společnost

Junior C# developer pro Gopas, Praha

Počítačová škola Gopas je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu s vice než 25 letou tradicí a 30 tisíci přoškolenými studenty za rok. Do našeho interního vývojového týmu hledáme kolegu vývojáře.

Co budete dělat?

  • Podílet se spolu s ostatními kolegy na vývoji a transformaci firemních informačních systémů od analýzy, přes samotný vývoj až k finálnímu předání uživatelům.
  • Udržovat, rozvíjet a inovovat systémy stávající.

Co od Vás očekáváme?

  • Znalost HTML, CSS, JavaScript / jQuery, C#, ASP.NET.
  • Základní znalost OOP.
  • Základy TSQL.
  • Základní znalost technické angličtiny.
  • Týmový přístup k řešení projektů.
  • Chuť se učit a odborně růst.

Výhodou:
  • Alespoň částečná znalost Bootstrap, základy SCSS, Typescript, ASP.NET MVC, MSSQL.
  • Základy Entity Framework a IoC/DI ( Inversion of Control / Dependency Injection).

A co za to?

  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Přístup k nejnovějším technologiím.
  • Bezplatné školení v Gopasu.
  • Možnost získání odborných certifikací.
  • Prostor a podmínky pro pracovní růst a osobní rozvoj.
  • Možnost vidět výsledky své práci v praxi.
  • Pružnou pracovní dobu, homeoffice.
  • Kancelář v Praze 10 - Vršovicích u Edenu.
  • Nealkoholické nápoje, včetně kávy a coly, zdarma.
  • Příspěvek na sportovní aktivity - multisport karta.
  • Malý otevřený kolektiv.
  • Práce na ŽL, HPP i vedlejší pracovní poměr.

Zajímavá nabídka? Chcete vědět víc? Nejste si úplně jistí? :

Pošlete nám životopis!

Nemáme povinné pracovní snídaně, teambuildingy a kolektivní trávení volného času, ani nenabízíme další vychytávky, kterými se hemží ostatní inzeráty.
Povinné je u nás analytické myšlení, selský rozum a chuť do práce.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Středočeský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
GOPAS, a.s.
Mgr.
Kodaňská 1441/46
101 00 Praha 10
Česká republika
ID: 3829361  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.