Obchodně technický zástupce

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Masná 4516/12, Jablonec nad Nisou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
* Udržování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky.
* Péče o stávající zákazníky.
* Získávání nových zákazníků.
* Zodpovědnost za vedení obchodních případů, zpracování obchodních nabídek, revizních zpráv.
* Osobní účast na revizích u zákazníka a předávání dokončených zakázek.
* Účast na firemních aktivitách - výstavy, školení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte minimálně středoškolské vzdělání - technického směru výhodou.
* Jste spolehlivý a ochotný cestovat.
* Máte řidičský průkaz sk. B a jste zkušený řidič.

Informace o náboru

Je tato nabídka Váš šálek kávy?::
Skvělé! Posílejte Vaše životopisy na [email protected] a pro více informací o pozici nás kontaktujte na tel. čísle +420 602 569 001. Můžete se také podívat na naše webové stránky http://www.m-technik.cz/
Pojďte do toho s námi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme my Vám?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Fixní plat.
* Provize z prodeje.
* Mobilní telefon.
* 25 dní dovolené.
* Stravenky 100 Kč/den.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3889357  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.