Údržbář výrobních linek

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc30.000 - 35.000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
*Plnění preventivního plánu údržby strojů.
*Řešení vzniklých technických problému linek.
*Instalace nového strojního zařízení.
*Kontrola skladového materiálu.
*Vnitřní a vnější čištění strojů.
*Odpovědnost za chod a opravy strojů.
*Další údržbářské práce prováděné v závodě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím Vás odměníme?::
*Práce na hlavní pracovní poměr.
*Zajímavé finanční ohodnocení.
*5 týdnů dovolené.
*Příspěvek na stravování.
*Možnost vzdělávání v rámci firmy.
*Prémie a finanční ohodnocení.

Informace o náboru

Jdete do toho? ::
Správná volba! Neváhejte mě kontaktovat telefonicky či emailem. Můžete nás též kontaktovat na naší bezplatné lince 800 310 013.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás budeme potřebovat?::
*SOŠ technického směru (mechanická, elektrická, hydraulická studia,...).
*Minimálně 1-2 roky praxe na obdobné pozici.
*Průkaz na VZV a svařovací zkušenosti výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3934733  Dátum zverejnenia: 8.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc