Fyzioterapie dětí i dospělých, Frýdek-Místek

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Politických obětí 531, Místek, Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
hned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?::
* Kolegyni či kolegu na plný úvazek s fyzioterapeutickým vzděláním (další odborné kurzy jsou výhodou), která/ý už má dost zkušeností a sebedůvěry na to, aby samostatně vedl/a terapii a pečoval/a o klienty.
* Velkou výhodou je zkušenost s různými diagnózami a ideálně i dětskou fyzioterapií (ale není to podmínkou, u dětské problematiky zaučujeme a poskytujeme supervizi i dovzdělání).
* Od svých kolegů očekáváme maximálně profesionální přístup.
* Měl/a byste být schopen/a samostatně klienta vyšetřit, navrhnout terapii i zkontrolovat její efekt. A být si jistý/á svým rozhodnutím.
* V případě složitějších případů postupy i klienty vzájemně konzultujeme a celkově si pomáháme. Kvalita práce každého z nás ovlivňuje kvalitu a reputaci celého centra.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude Vaší náplní práce?::
* Samostatná funkční diagnostika pohybového aparátu.
* Návrh terapeutického cíle a sestavení terapeutického plánu.
* Individuální terapie.
* Kontrola terapeutického procesu.
* Edukace klientů a rodinných příslušníků.
* Vedení dokumentace.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pište na [email protected] (vedoucí fyzioterapeutka) nebo volejte na 774138590 (manažerka provozu).
Těšíme se na setkání s Vámi!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co nabízíme?::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Vysokou profesionalitu a odbornost.
* Možnost učit se a získávat zkušenosti od ostatních odborníků - specialistů v oboru.
* Aktivní klienty, kteří na sobě chtějí pracovat.
* Nastavení pracovní doby s ohledem na Vaše požadavky.
* Týden dovolené navíc (při plném úvazku).
* Platové ohodnocení úměrné době praxe a zkušenostem.
* Podporu vzdělávání v konkrétních specializacích.
* Firemní výuku angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3984225  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.