Obchodník s nemovitostmi

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Pitterova 2855/7, Praha 3-Žižkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?::
✔ Tahle pozice vyžaduje alespoň 2 letou praxi realitního makléře s platnou licencí.
✔ Potřebujeme obchodního ducha a energickou osobnost, která ví kam šlápnout.
✔ Nebojí se práce s lidmi a umí lecos vykouzlit, třeba ten nejhezčí úsměv našim klientům.
✔ Není potřeba Vás řídit, protože dokážete samostatně proaktivně plnit stanovené cíle.
✔ Důležitou součástí je mít výborné komunikační dovednosti hlavně v českém jazyce, ale nebát mluvit i anglicky.
✔ V neposlední řadě musíte mít chuť jít s námi budovat tu nejlepší realitní kancelář v ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete očekávat od nás?::
✔ Skvělý tým nadšenců do realit, kteří chtějí uspět a nebojí se proto udělat něco navíc a jinak než ostatní.
✔ Budete mít prostor k vybudování vlastního týmu, který Vám poskytne potřebnou podporu a zázemí k tomu, abyste se mohl/a věnovat výhradně obchodu.
✔ Podporu pro Váš další osobní i kariérní růst.
✔ Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, které rozhodně nebudou žádnou průměrnou mzdou v ČR. Můžete se těšit na zajímavé výdělky. Nabídku odměn probereme osobně.
✔ Přímo se podílet na budování nové společnosti.
✔ Pracovní smlouvu dle Vašich preferencí.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám odpovědí Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem, kterým nás přesvědčíte, proč jste pro nás ti praví a nezapomeňte přiložit svoji aktuální fotografii.
Věřte, že pro nás budete důležitou součástí Etagi Prague týmu a těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pokud jsme Vás zaujali, zašlete nám odpovědí Váš strukturovaný životopis s fotografií a s motivačním dopisem, kterým nás přesvědčíte, proč jste pro nás ti praví.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3996715  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.