Personální a vzdělávací společnost

Mechanik - Elektrikář, Dřísy

Koho hledáme?

Mechanika se zaměřením na nákladní vozidla.
Autoelektrikáře se zkušenostmi s diagnostikou, odstraňováním závad na nákladních vozech.

Přidejte se k našemu kolektivu s 20 zaměstnanci.

Co byste měli mít?

  • Zkušenosti v oboru, nic víc.

Co budete dělat?

  • Opravy komunální techniky, nákladních, užitkových a speciálních vozidel.

Co Vám nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v stabilní společnosti.
  • Mzdu 45 000 - 50 000 Kč/měsíc.
  • Práci v jednosměnném provozu - PO-PÁ od 07:00 do 15:30 hod.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Příspěvek na stravování.
  • Dovoz obědu na pracoviště.

Je to na Vás!

Stačí už jen kliknout na tlačítko odpovědět a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení panu Kalčíkovi nebo zavolejte na 724 367 399.
Další informace se dozvíte na https://www.autocentrum-kalcik.cz/.
Těšíme se na setkání s Vámi.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Dřísy 323, Dřísy, Česko
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
Autocentrum-Kalčík

Úzká 287
27714 Dřísy
Česká republika
ID: 4016362  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 50 000 Kč/měsíc