Kuchař / Kuchařka

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Přešťovice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 29 000 Kč/měsíc29000 - 37000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?::
* Přípravu pokrmů a jejich úpravu na talíři. Denní menu, ale i náročnější stálá nabídka doplněná o stálice ze Špajzu.
* Péči o kuchyni – klademe velký důraz na pořádek a čistotu v kuchyni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
* Máte dokončené SŠ vzdělání a zkušenosti na dané pozici min. 1 rok.
* Máte příjemné vystupování.
* Rádi se zdokonalujete a poznáváte nové věci, chutě a vůně.
* Máte kritické myšlení a schopnost dotahovat věci do konce.
* Nenecháte náš tým ve štychu.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na níže uvedených kontaktech.

Pokud se chcete dozvědět více informací o našem Zájezdním hostinci U Jiskrů, podívejte se na naše stránky:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP v novém, příjemném a profesionální prostředí novodobého českého hostince.
* Po domluvě benefity za přesčasy.
* Nástupní mzdu 22.000 - 28.000 Kč čistého.
* 20 % dýšek do kuchyně.
* Pravidelná spolupráce se špičkovými kuchaři z Čech a ze zahraničí.
* Společné výlety za dobrým jídlem.
* Jídlo na směně za pár korun.
* Příspěvek na dojíždění pro mimokrajské.
* Možnost nástupu dle domluvy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4017320  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc