Projektový manažer pro konverzační umělou inteligenci

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
duben
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsícdle seniority

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?::
* Analyzovat nové koncepce budoucího rozvoje produktu se zaměřením na AI problematiku.
* Analyzovat a upřesňovat zadání nových funkcionalit pro rozvoj produktu z backlogu.
* Podílet se na definici, optimalizaci a nastavení prostředí umělé inteligence pomocí syntax a machine learning metod v CAI (Conversational Artificial Intelligence) platformě.
* Definovat procesní změny vedoucí k optimalizaci fungování týmu, s ohledem na specifika konverzační umělé inteligence (NLP, NLU, NLI).
* Pomáhat s definicí testovacích scénářů a jejich zaplánováním a exekucí včetně automatizace testování v Robot Framework nástroji.
* Úzká spolupráce s IT a ostatními odděleními.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude Vaši odměnou?::
* Finanční ohodnocení 80 000 – 120 000 Kč/měsíc, dle seniority.
* 20 dní dovolené a 5 dní doplňkové dovolené navíc.
* Možnost služebního vozu.
* Práce na HPP nebo IČO.
* Zvýhodněné ceny v rekreačním zařízení v Harrachově.
* Volný vstup do fitness centra.
* Jazykové kurzy a on-line vzdělávání.
* Vzdělávání a profesní rozvoj.
* Příspěvek na stravování.

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka?::
V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme co nejdříve nazpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

...a naše požadavky?::
* Zkušenost s TENEO CAI velkou výhodou.
* Zkušenost s certifikací v jedné z globálních CAI platforem velkou výhodou.
* Zkušenost s automotive výhodou.
* Anglický jazyk na jednací úrovni (C1).
* Zkušenost a schopnost vést mezinárodní rollout aktivity.
* Znalost agilní metodiky řízení projektů.
* Schopnost pracovat samostatně a dotahovat činnosti směrem k zadaným cílům.
* Schopnost pracovat ve stresovém prostředí s často se měnícím cílem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4045112  Dátum zverejnenia: 11.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc